Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorie


HTC Wildfire

Typ konstrukce: Dotykový displej; Rozlišení fotoaparátu: 5 MPx; Počet barev: 16 mil.; Rozlišení displeje: 240 x 320; Bluetooth: Ano;
Více o produktu

HTC Wildfire
Zobrazit galerii

Specifikace HTC Wildfire

 • HTC Wildfire - parametry
 • Výrobce
  HTC
 • Typ konstrukce
  Dotykový displej
 • Rozlišení fotoaparátu
  5 MPx
 • Počet barev
  16 mil.
 • Rozlišení displeje
  240 x 320
 • Bluetooth
  Ano
 • Podpora paměťových karet
  Ano
 • Wi-Fi
  Ano
 • GPS modul
  Ano
 • Operační systém
  Android
 • Paměť
  ROM: 512 MB RAM: 384 MB
 • Pohotovostní doba
  490 min
 • Doba hovoru
  480 hod
 • Rozměry a hmotnost
  107 × 80 × 12 mm, 118 g
 • Velikost displeje
  3,2" (49 × 65 mm)
 • 4G/LTE
  Ano
 • Rádio
  Ano
 • Typ displeje
  Kapacitní
HTC Wildfire

Vezme za Tebou kamarády

Máš hodně přátel, ale na různých místech. Proč je tedy nevzít za Tebou? Přehledně se podívej na všechny novinky na sociálních sítích Facebook, Twitter a Flickr. Sdílej oblíbené aplikace, vždyť Tvoji přátelé je také milují. A setřiď vše od textů až po fotky podle přátel, kteří Ti je poslali – nemluvě o zobrazení aktuálních statusů na Facebooku během hovoru. HTC Wildfire. Tvoji přátelé Ti nebyli blíž.

PŘEHLED Podívej se současně na Facebook, Twitter a Flickr S Friend Stream můžeš u svých přátel sledovat nové updaty na Facebooku, Tweety a fotky na Flickru. Aktualizace probíhá automaticky. A když budeš chtít, můžeš změnit všechny statusy na svých profilech najednou.

Caller ID příští generace Když ti někdo volá, Caller ID ti neukáže jen jméno volajícího a číslo – řekne ti další užitečné informace jako status na Facebooku nebo datum narození volajícího.

Doporuč aplikace přímo ze svého telefonu Chceš někomu říct o nové aplikaci? Pošli odkaz přímo ze svého mobilu. Na Android Market jsou tisíce dostupných aplikací – včetně her nebo aplikací pro sociální sítě a nové a nové tam přibývají každý den.

Buď jen klik od svých přátel Používej Widget Lidé a najdeš jakékoli skupiny kamarádů přímo ze své úvodní obrazovky. Volání, psaní SMS a emailů je tak pouze na jedno kliknutí.

Dostávej do telefonu žhavé novinky S novou zpravodajskou aplikací si vybereš, z jakých webů nebo blogů chceš dostávat informace a pak už budeš mít vždy ty nejčerstvější zprávy, ať jsi kdekoli.

S Leap view najdeš rychle vše potřebné Stačí jedno “štípnutí” a Leap view ti ukáže všech sedm panelů úvodní obrazovky. Prostě si jeden vyber a klikni na něj. Jak prosté.

Lepší brouzdání po internetu HTC Wildfire podporuje Flash pro internetové video, přiblížení stránky tahem prstů a automatickou rotaci displeje. HTC Wildfire nabízí také užitečné nástroje jako například slovník, překladač nebo vyhledávání ve Wikipedii.

Telefon, který nezapomíná na dobré vychování HTC Wildfire používá nový způsob vyzvánění. Když telefon vezmeš do ruky, vyzvánění sníží svoji hlasitost. A když ho otočíš, přestane vyzvánět a v tichosti pošle zprávu.

Buď v kontaktu se svou kanceláří Díky integrovanému Microsoft Exchange je jednoduché synchronizovat e-maily a kalendář. Také si můžeš vyhledat konktakty na kohokoli z tvého pracovního seznamu kontaktů – dokonce i když je nemáš uložené ve svém telefonu.

Vestavěná baterka Nemůžeš ve tmě najít svoje klíče? Žádný problém (tlačítko je na boční straně).

FM rádio Připoj svoje sluchátka a poslouchej stanici, jakou chceš.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE Technické specifikace: Model: HTC Wildfire Procesor: 528 MHz Operační systém: Android™ 2.1 (Éclair) s HTC Sense™ Paměť: ROM: 512 MB RAM: 384 MB Slot pro rozšíření:

* Paměťová karta microSD™ (SD 2.0 kompatibilní)
* Podporuje až 32 GB

Rozměry (VxŠxT): 106,75×60,4×12,19mm Váha: 118 gramů s baterií Displej: Typ: Multidotykový kapacitní displej Velikost: 3.2 inches Rozlišení: 240×320 QVGA Síť: Evropa: HSDPA/WCDMA: 900/2100 MHz GSM: 850/900/1800/1900 MHz Asie a Pacifik: HSDPA/WCDMA: 900/2100 MHz GSM: 850/900/1800/1900 MHz Internet: 3G: Rychlost stahování až 7,2 Mbps Rychlost odesílání až 384 kbps GPRS: Rychlost stahování až 114 kbps EDGE: Rychlost stahování až 560 kbps Wi-Fi®: IEEE 802.11 b/g Fotoaparát: 5megapixelový barevný fotoaparát Auto focus a blesk Geotagging Bluetooth Bluetooth® 2.1 s EDR A2DP pro bezdrátová stereo sluchátka FTP a OPP pro přenos souborů Další podporované profily: AVRCP, GAP, GOEP, HFP, HSP, PBAP, SPP, SDAP Multimedia Aplikace pro zobrazování fotek a videí Hudba FM rádio Podpora audio formátů: Přehrávání: .aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9) Nahrávání: .amr Podpora video formátů: Přehrávání: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv (Windows Media Audio 9) (Windows Media Video 9) Nahrávání: .3gp Baterie:
Typ baterie: Dobíjitelná Lithium-ion baterie Kapacita: 1300 mAh Doba hovoru: GSM: Až 8,1 hodin UMTS: Až 7,3 hodin Pohotovostní doba: WCDMA: Až 690 hodin GSM: Až 480 hodin

OBSAH BALENÍ

* Telefon
* Baterie
* Kabel USB
* Stereofonní sluchátka s konektorem 3.5 mm
* Karta microSD (vložena do telefonu)
* Napájecí adaptér
* Rychlý průvodce

O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2019 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.